Následující informace, seřazené v abecedním pořadí, Vám mají pomoci, snáze se orientovat v našem hotelu.

 

Srdečně vítejte v  Hotelu Prachárna

Jsme rádi, že Vás můžeme uvítat  v našem  hotelu. Vynasnažíme se, abychom Vám Váš pobyt co nejvíce zpříjemnili. V následujících informacích Vás seznámíme s naším hotelem a jeho službami. Budete-li mít jakékoliv další otázky nebo přání, obraťte se, prosím, na naše spolupracovníky na recepci.

Přejeme Vám příjemný pobyt! Vedení hotelu a všichni zaměstnanci.

 

BUZENÍ: Přejete-li si být vzbuzen, jednoduše informujte recepci číslem 9.

DALŠÍ BEZPLATNÉ SLUŽBY: Potřebujete-li další polštář, ručník a pod., prosím, volejte  kdykoliv recepci číslem 9. Tyto služby jsou zdarma.

ELEKTRICKÝ PROUD: Elektrický proud ve Vašem pokoji aktivujete zasunutím karty do control-boxu. Pokud chcete nabíjet elektrické přístroje i během Vaší nepřítomnosti, požádejte, prosím, na recepci o druhou kartu.

HIGH SPEED INTERNET: Vysokorychlostní připojení k internetu je k dispozici všude v areálu hotelu. Bližší informace o fungování dial-up jsou přiloženy. Potřebujete-li pomoc, spojte se s recepcí, tel. číslo 9.

KÁVA / ČAJ: Chcete-li si sami na pokoji připravit kávu nebo čaj, obraťte se, prosím, na recepci. Na požádání Vám v recepci zapůjčíme soupravu na přípravu teplých nápojů (tj. včetně kávy a čaje). Tento servis je k dispozici zdarma pokud je uzavřena hotelová restaurace. // Kávu nebo čaj Vám rádi přineseme také bezplatně kdykoliv na Váš pokoj. Vaši kávu nebo Váš čaj si objednejte na telefonním čísle 9.

KOPÍROVÁNÍ A FAX: Tuto službu můžete žádat na naší recepci nonstop

KREDITNÍ KARTY: Rádi přijmeme VISA, AMEX, MASTERCARD, MAESTRO jako i DINNERS CLUB, DISCOVER, JCB

LÉKAŘ: Bude-li Vám zapotřebí lékařské pomoci, obraťte se, prosím, na naší recepci číslem 9.

 

OBČERSTVENÍ A NÁPOJE: Drobné občerstvení a chlazené nápoje naleznete si můžete kdykoliv zakoupit v hotelové recepci.

PITNÁ VODA: Voda z vodovodu má v našem regionu kvalitu pitné vody a může být bez obav konzum

POČÍTAČ V LOBBY: V hotelovém lobby u recepce se nachází počítač s připojením na internet určený pro hosty

PŘÍPAD NOUZE: Prosím, obeznamte se jak s pokyny v případě nouze, které naleznete zavěšené na stěně při vstupu od pokoje, a také s únikovou cestou. V případě nouze informujte ihned recepci číslem 9.

RECEPCE:  Naše recepce je obsazena 24 hodin a k zastižené na tel. čísle 9.

Restaurace: Areál hotelu disponuje dvěmi restauracemi. Hotelová, která je k dispozici pro snídani a případnou večeři. Dále také Garden Restaurant pro celodenní stravování.

SALONKY: V hotelu se nachází tři salonky různých velikostí vhodné pro pořádání meetingů, školení apod. Bližší informace na recepci.

SAUNA: Hotelovou saunu je možné využít kdykoliv, její provoz je do 24:00. Je však nutná rezervace min. 1 hodinu předem. Sauna má samostatný vchod zboku hotelu. Je zde k dispozici šatna, odpočívárna, ochlazovací bazének, sprcha, toaleta, solárium a rádio. Na recepci obdržíte potřebné věci k saunování (prostěradlo, osušku). Pro rezervaci volejte recepci pod číslem 9.

SNÍDANĚ: Pochutnejte si na naší bohaté snídani bufetového typu. Je Vám k dispozici od 7:00 do 10:00 hodin každý den v naší kavárně, v přízemí.

TELEFON: S naší recepcí se spojíte číslem 9 .

TOALETNÍ POTŘEBY: Zapomněli jste něco? Zubní kartáček, žiletku,  šicí potřeby a jiné doplňky dostanete bezplatně na recepci.

TREZOR: Za cenné věci ručíme jen v případě, že jsou uloženy v pokojovém trezoru nebo  v trezoru na recepci.

ÚSCHOVNA ZAVAZADEL: Chcete-li po opuštění pokoje Vaše zavazadlo u nás ještě uschovat, obraťte se, prosím, na recepci. Pro tyto účely máme vyhrazenou místnost, která Vám slouží po celý den jako bezplatná úschovna zavazadel.

VENTILATORY: Náš hotel není plně klimatizován. V horkých dnech je Vám k dispozici na pokoji ventilátor.

ZAVAZADLOVÁ SLUŽBA: Prosím, obraťte se na recepci, rádi Vám s Vaším zavazadlem pomůžeme kdykoliv.

ŽEHLIČKA: O žehličku a žehlící prkno požádejte na recepci. Rádi Vám je přineseme na pokoj. V době od 7:00 do 15:00, od pondělí do pátku, můžeme vyžehlit potřebné věci za Vás.