Srdečně vítejte v  Hotelu Prachárna

Jsme rádi, že Vás můžeme uvítat  v našem  hotelu. Vynasnažíme se, abychom Vám Váš pobyt co nejvíce zpříjemnili. V následujících informacích Vás seznámíme s naším hotelem a jeho službami. Budete-li mít jakékoliv další otázky nebo přání, obraťte se, prosím, na recepci.

Přejeme Vám příjemný pobyt! Vedení hotelu a všichni zaměstnanci.

 

Následující informace, seřazené v abecedním pořadí, Vám mají pomoci snadněji se orientovat v našem hotelu.

BUZENÍ: Přejete-li si být vzbuzen, jednoduše informujte recepci číslem 9.

DALŠÍ BEZPLATNÉ SLUŽBY: Potřebujete-li další polštář, ručník apod., volejte  kdykoliv recepci číslem 9.

ELEKTRICKÝ PROUD: Elektrický proud ve Vašem pokoji aktivujete zasunutím karty do control-boxu. Pokud chcete nabíjet elektrické přístroje i během Vaší nepřítomnosti, požádejte, prosím, na recepci o druhou kartu.

WI-FI: Vysokorychlostní připojení k internetu je k dispozici všude v areálu hotelu. Bližší informace o fungování dial-up jsou přiloženy. Potřebujete-li pomoc, spojte se s recepcí číslem 9.

KÁVA / ČAJ: Chcete-li si sami na pokoji připravit kávu nebo čaj, obraťte se, prosím, na recepci, kde Vám rádi zapůjčíme vše potřebné.

KOPÍROVÁNÍ: Tuto službu a bližší informace můžete žádat na naší recepci nonstop

KREDITNÍ KARTY: Rádi přijmeme VISA, AMEX, MASTERCARD, MAESTRO jako i DINNERS CLUB, DISCOVER, JCB.

LÉKAŘ: Pokud budete potřebovat lékařskou pomoc, obraťte se, prosím, na naší recepci číslem 9.

OBČERSTVENÍ A NÁPOJE: Drobné občerstvení a chlazené nápoje si můžete kdykoliv zakoupit v hotelové recepci.

PITNÁ VODA: Voda z vodovodu je v našem regionu kvalitní a můžete ji bez obav konzumovat.

PŘÍPAD NOUZE: Prosím, obeznamte se jak s pokyny v případě nouze a také s únikovou cestou., Najdete je zavěšené na stěně při vstupu do pokoje. V případě nouze informujte ihned recepci číslem 9.

RECEPCE:  Na naší recepci jsme k zastižení 24 hodin denně a dovoláte se k nám číslem 9.

RESTAURACE: Areál hotelu disponuje dvěmi restauracemi. Hotelová, která je k dispozici pro snídaně, a především Garden Restaurant, kde Vám nabízíme celodenní stravování (od 10:00 do 22:00).

SALONKY: V hotelu se nachází tři salonky různých velikostí vhodné pro pořádání konferencí, meetingů, školení apod. Bližší informace na recepci.

SAUNA: Hotelovou saunu je možné využít kdykoliv, její provoz je do 24:00. Je však nutná rezervace min. 1 hodinu předem. Sauna má samostatný vchod zboku hotelu. Je zde k dispozici šatna, odpočívárna, ochlazovací bazének, sprcha, toaleta a rádio. Na recepci obdržíte potřebné věci k saunování (prostěradlo, osušku). Pro rezervaci volejte recepci číslem 9.

SNÍDANĚ: Na naší bohaté snídani bufetového typu si můžete pochutnat denně od 7:00 do 10:00 hodin v hotelové restauraci v přízemí.

TOALETNÍ POTŘEBY: Zapomněli jste si něco doma? Zubní kartáček a pastu, žiletku, hygienické doplňky, šicí potřeby a jiné jsou Vám k dispozici na recepci.

TREZOR: Za cenné věci ručíme jen v případě, že jsou uloženy v pokojovém trezoru nebo  v trezoru na recepci.

ÚSCHOVNA ZAVAZADEL: Chcete-li po opuštění pokoje Vaše zavazadlo u nás ještě uschovat, obraťte se, prosím, na recepci. Pro tyto účely máme vyhrazenou místnost, která Vám slouží po celý den jako bezplatná úschovna zavazadel.

VENTILÁTORY: Náš hotel není plně klimatizován. V horkých dnech je Vám k dispozici na pokoji ventilátor.

ZAVAZADLOVÁ SLUŽBA: Prosím, obraťte se na recepci, rádi Vám s Vaším zavazadlem pomůžeme kdykoliv.

ŽEHLIČKA: O žehličku a žehlící prkno požádejte na recepci. Rádi Vám je přineseme na pokoj. V době od 7:00 do 15:00, od pondělí do pátku, vám můžeme vyžehlit potřebné věci za poplatek.